euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

Ľadovec sa opäť roztápa!

 

Bájka o tučniakoch Náš ľadovec sa roztápa, vtipne spracovaná podľa Kotterovho bestselleru Riadenie procesu zmeny (Leading Change) sa stretla s mimoriadnym čitateľským záujmom a vyžiadala si dotlač. Kniha je opäť v predaji vo všetkých významných kníhkupectvách.

Väčšina iniciatív zameraných na zavádzanie zmien prináša len mierne pozitívne výsledky alebo dokonca dramaticky zlyhá. Vo svojom medzinárodnom bestselleri Náš ľadovec sa roztápa John Kotter vtipným podobenstvom o kolónii tučniakov odhaľuje prečo sú zmeny vo firmách také ťažké. Autor rozpráva o kolónii tučniakov cisárskych z Antarktídy, ktorí už dlhé roky žijú nezmeneným spôsobom. Jedného dňa však jeden zvedavý tučniak objaví potenciálne katastrofický problém, ktorý ohrozuje ich domov – ale takmer nikto ho nepočúva. Príbeh je o nechuti k zmene, ale aj  o hrdinských činoch, o zdanlivo neprekonateľných prekážkach ako aj o najrozumnejšom spôsobe ako sa s nimi vyrovnať. Náš ľadovec sa roztápa vychádza z Kotterovej priekopníckej práce, ktorá dokazuje, ako sa dá pomocou metódy ôsmich krokov dosiahnuť zmena v každej spoločnosti. 

Kniha Náš ľadovec sa roztápa vyšla v knižnej edícii Business Class vo vydavateľstve Eastone Books. Vydavateľstvo Eastone Books vydáva v týchto dňoch aj najnovšiu Kotterovu knihu Pocit naliehavosti.


Ohodnoťte:
0%

Hodnotené 40 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS