euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

Medzinárodný knižný veľtrh vo Frankfurte nad Mohanom 2010

 

V dňoch 6. až 10. októbra sa vo Frankfurte nad Mohanom uskutoční 62. Medzinárodný knižný veľtrh SRN - v tomto roku predstaví v duchu čestného hosťovania Argentíny.

Termín veľtrhu:6.- 10. októbra 2010

62. Medzinárodný knižný veľtrh vo Frankfurte nad Mohanom, SRN sa v tomto roku predstaví v duchu čestného hosťovania Argentíny.

Národná expozícia Slovenskej republiky, ktorú pripravilo Literárne informačné centrum, bude na prízemí haly 5: C 940. V slovenskom stánku sa na rozlohe 60 m2 predstaví 40 slovenských vydavateľských subjektov s produkciou vyše 500 knižných titulov.

Na pôde veľtrhu pripravilo LIC aj sprievodné akcie. Vo štvrtok 7. októbra od 15. do 16.hodiny, v sále Apropos, hala 3, C West Side, bude Jozef Banáš čítať zo svojej novej knihy Jubelzone v nemeckom vydaní. V ten istý deň na národnom stánku o 16,30 hod., budú Jozef Banáš a Daniela Kapitáňová podpisovať svoje knihy JubelzoneSamko Tále-Buch über den friedhof.
V piatok 8. októbra o 18.hodine privíta frankfurtský Presseclub opäť Danielu Kapitáňovú. Honorárny konzul SR Imrich Donath predstaví Cenu Jána Johanidesa ako aj nemecké vydanie knihy Slovensko.
a

Bližšie informácie na: http://en.book-fair.com


Ohodnoťte:
0%

Hodnotené 31 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS