euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

"Veštec z Omahy" odhaľuje svoj životný príbeh

 

Prekvapivo otvorená spoveď muža, ktorého investičné stratégie sa stali symbolom úspechu oslovuje čitateľov na celom svete. Na Slovensku vychádza v knižnom vydaní pod názvom Snehová guľa: Warren Buffett o živote a biznise.

Exkluzívna sonda do súkromného života a podnikania najúspešnejšieho investora všetkých čias nie je iba príbehom legendy finančného sveta. Je to fascinujúci príbeh o úspechu našej doby.

Fenomenálny investor poskytol autorke knihy Alice Schroeder neobmedzený prístup do svojho súkromia. Snehová guľa je ságou Buffettovej rodiny a kronikou obdobia, v ktorom tento vplyvný a na celom svete uznávaný muž žil. Najbohatší muž planéty, médiami večne prenasledovaný, tu po prvý raz odhaľuje svoje vždy prísne strážené súkromie, otvorene rozpráva o pozadí množstva udalostí a škandálov, opisuje svoje úspechy aj pády. V Amerike sa kniha okamžite po vydaní stala národným bestsellerom. Je popretkávaná výpoveďami ľudí, ktorí sa okolo Buffetta pohybovali, jeho detí, priateľov, obchodných partnerov. A hoci je Buffett známy predovšetkým svojím majetkom, Buffettovým dedičstvom nie je to, aké miesto zaujíma v rebríčkoch najbohatších tohoto sveta, sú ním jeho názory a princípy, ktorými obohatil životy iných ľudí.

Snehová guľa:Warren Buffett o živote a biznise

vyšla v knižnej edícii Business Class vo vydavateľstve Eastone Books.

Knižný projekt podporili: Tatra Asset Management, KPMG, SPP, Trend, TA3


Ohodnoťte:
0%

Hodnotené 28 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS